/ Parfémy / Dámske parfémy / Adidas Natural Vitality New

Adidas Natural Vitality New 150 ml

deospray pre ženy

Značka : Adidas Kolekcia: Natural Vitality New
Kód: 171

Deospray Natural Vitality New od značky Adidas bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 150 ml vami vybraté vône.

  • nie je skladom

Popis Adidas Natural Vitality New

Nechajte sa aj vy rozmaznávať unikátnou toaletnou vodou Adidas Natural Vitality a staňte sa absolútne neodolateľnou ženou! Vôňa sa stane nevyhnutnou spoločníčkou hlavne pri športovej aktivite všetkého druhu. Vôňa dokáže hravo podčiarknuť váš jedinečný spôsob života, ktorý využíva každého daru tohto pestrofarebného sveta. Žena, ktorá sa zamiluje do tejto toaletnej vody, charakterizuje nekonečné životné nadšenie a spontánnosť. Adidas ju stvoril pre aktívne, energické a športové dievča, ktoré dokáže oceniť lahodnosť tropického ovocia zmiešaného s kvetmi vzácnych rastlín. Toaletnú vodu otvárajú tóny šťavnatého liči, červeného jablka, pomaranča a paradajky. Srdce vône bolo zasvätené vzácnemu osmantu, lotosu a čerstvému vodnému melónu. V základe toaletnej vody potom nájdete uchvácujúce santalové drevo a zmyselné pižmo.

Stavte na ľahkosť a voľnosť vďaka kvetinovej vôni, ktorú oceníte nielen v posilňovni, ale aj pri bežných denných aktivitách. Nebojte sa objaviť nové a nepoznané s excelentnou toaletnou vodou Adidas Natural Vitality! Skombinovať ju môžete aj s deosprayem, ktorý tiež zakúpite na našom e-shope. 

Čítajte viac

Spýtajte sa odborníkov

Predtým než nám zavoláte, pozrite sa na odpovede na najčastejšie dotazy.

Tereza

vedúci zákazníckeho oddelenia
Pon - Pia 9:00 - 17:00

  • Hlava

    červené jablko, liči, paradajka, pomaranč 

  • Srdce

    lotos, vodný melón, vônokvetka 

  • Základ

    pižmo, santalové drevo 


Hodnotenie našich zákazníkov

Vložiť recenziu k produktu Adidas Natural Vitality New deospray pre ženy 150 ml


0 – najhoršie, 5 – najlepšie

Varianty Adidas Natural Vitality New