/ Parfémy / Pánske parfémy / Adidas Victory League

Adidas Victory League 51 ml

deostick pre mužov

Značka : Adidas Kolekcia: Victory League
Kód: 206

Deostick Victory League od značky Adidas bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 51 ml vami vybraté vône.

  • nie je skladom

Popis Adidas Victory League

Excelentná toaletná voda pre mužov Adidas Victory League bola stvorená pre všetkých pánov, ktorí milujú tímové hry, ale napriek tomu vedia, že za svojím úspechom si stoja sami. Ich nositeľ je príťažlivý za každých okolností a veľmi dbá o svoj zovňajšok. To mu však nebráni v pokorovaní vlastných limitov, vďaka čomu dokáže podporiť celý svoj tím. Svojím správaním motivuje ostatných spoluhráčov k lepšiemu výkonu a nikdy nie je sebeckým sólistom, ktorý myslí len na vlastný prospech. Originálnu toaletnú vodu si hneď v úvode vychutnáte vďaka aromatickej bazalke, bergamotu a zeleným tónom. Omamná vôňa pokračuje v znamení vzrušujúcej hrušky doplnenú delikátnou škoricou a jemnou levanduľou. Samotný základ vône je potom umocnený cédrovým drevom, pižmom a neodolateľnou vanilkou.

Pri používaní toaletnej vody Adidas Victory League si nikdy nepripustíte strach a stane sa z vás odvážny muž, ktorý zakaždým vie, čo robiť! Pre nekonečný zážitok z tejto vône môžete toaletnú vodu skombinovať s ďalšími produktami z tejto rady Victory League, ktorá je k dostaniu aj na našom e-shope. 

Čítajte viac

Spýtajte sa odborníkov

Predtým než nám zavoláte, pozrite sa na odpovede na najčastejšie dotazy.

Tereza

vedúci zákazníckeho oddelenia
Pon - Pia 9:00 - 17:00

  • Hlava

    bazalka, bergamot, zelené tóny 

  • Srdce

    hruška, levanduľa, škorica 

  • Základ

    céder, pižmo, vanilka 


Hodnotenie našich zákazníkov

Vložiť recenziu k produktu Adidas Victory League deostick pre mužov 51 ml


0 – najhoršie, 5 – najlepšie

Varianty Adidas Victory League