Štýlové darčeky k MDŽ

Oslávte medzinárodný deň žien v plnej paráde!

Viete, ako tento sviatok lásky a úcty vlastne vznikol? Stalo sa tak na základe demonštrácie niekoľkých tisíc žien za lepšie pracovné podmienky, ktorá sa konala v roku 1908 v New Yorku. Prvýkrát sa slávil už 28. februára 1909.

Na 8. marca, ako sme zvyknutí, sviatok pripadol až po prvej svetovej vojne a dodnes má pripomínať boj za rovnoprávnosť žien. Veľa mužov v ňom vidí perfektnú príležitosť, ako svojej milovanej urobiť radosť kvetinou, bonboniérou alebo drobným darčekom. Nenechajte si ani vy ujsť túto možnosť a spolu s MDŽ oslávte aj dlho očakávaný príchod jari!

Oslaďte ženám ich deň!

Hodinky

Hodinky

 

Prekvapte svoju partnerku, mamičku, babičku, sestru alebo kamarátku. Neustály prehľad o čase (v podobe elegantného šperku) celkom iste ocení každá z nich! Hodinky známych svetových značiek ako Festina, Michael Kors, Daniel Wellington alebo Fossil, nadchnú totiž aj vás. Teraz je ten správny čas na to, aby ste ukázali, čo pre vás najdôležitejšie ženy vášho života znamenajú. S príchodom teplejšieho počasia sa opäť otvárajú dvere obľúbeným športom, tým pádom môžu byť dámske športové hodinky pre vašu drahú polovičku aj veľmi praktickým darčekom, až sa opäť rozhodne vyjsť do práce na bicykli alebo si pôjde ráno zabehať ...


Parfumy

Parfumy

 

Kvetinové a citrusové vône so svojou čerstvosťou a sviežosťou skvele hodia k jarným mesiacom. Obľúbené dámske parfumy Chloé, DKNY alebo Calvin Klein, ktoré boli v minulých rokoch vysoko oceňované, zabodujú aj v tomto roku. Ak túžite po niečom trochu nevšednejšom, pretože jej svojím darčekom chcete povedať, ako veľmi je pre vás výnimočná, pátrajte po originálnom parfume – v niektorých parfumériách vám dokonca pripravia osobný parfum priamo na mieru.

Kozmetika

Kozmetika

 

Dámskej kozmetiky nikdy nie je dosť. To vám potvrdí asi každá žena. Či už sa jedná o kvalitné vlasové prípravky, krém na tvár alebo očné tiene. V každom prípade je vhodné poobzerať sa po osvedčených značkách (napr. Wella Professionals alebo L'Oreal Professionnel) a určite nič nepokazíte ani prírodnou kozmetikou (kozmetika rady Kérastase od firmy L'Oréal Paris je luxusnou starostlivosťou o vlasy vyhlásená).

Šperky

Šperky

 

Ďalším darom, ktorý sa rozhodne nestratí, je prepychový šperk. Môže byť jednoduchý aj zložitejšie, oboje závisí od vkusu obdarovanej dámy. Najdôležitejšie je rovnako to, aký mu dáte význam. Náhrdelník, prívesok, náušnice, náramok alebo rovno celý set, ktorý má pripomínať zvláštnu príležitosť, nikdy nezostarne a navždy udrží dôležitú spomienku.

Aj malá pozornosť pre šťastie sa môže stať symbolom niečoho významného.