Tommy Hilfiger: zmeň svoj svet

Predná americká značka Tommy Hilfiger vznikla v roku 1985. Za jej zrodom stojí módny návrhár Tommy Jacob Hilfiger. Džínsy mal v obľube už ako teenager a k jeho módnym výšinám neviedla jednoduchá cesta. Jeho rodičia mali úplne odlišnú predstavu o jeho budúcej kariére - chceli z neho mať strojára. Jeho prvý pokus skončil bankrotom. On sa tým ale nenechal zdrtit, vzal si zo svojich chýb ponaučenie a skúsil to znovu. Tentoraz úspešne! Dnes patrí k najznámejším módnym dizajnérom. Jeho vytrvalosť ho vyniesla medzi absolútnu špičku.

Okrem oblečenia pre voľný čas, vás určite zaujme kolekcia jeho hodiniek a parfumov.

Presvedčte sa na vlastné oči.


Dámské hodinky Tommy Hilfiger

 

Preniknite do tajov dámskych hodiniek Tommy Hilfiger. Hodia sa ku každej príležitosti a môžu sa pochváliť sviežim a nekomplikovaným dizajnom, ktorý za žiadnych okolností nepôsobí rušivo. V jednoduchosti je sila. Vyskúšajte rokmi overenú klasiku. V ich radoch objavíte aj úchvatné dámske hodinky s jemne ozdobeným ciferníkom. Veľmi vkusný, striedmy a nežný kvetinový vzor vás na prvý pohľad zaujme. A nielen ten - decentne ozdobené ciferníky mnohých ďalších modelov pôsobia veľmi žensky.

VYBERTE SI


Pánské hodinky Tommy Hilfiger

 

Aké sú pánske hodinky Tommy Hilfiger? Autentické, nenápadné, decentné a vkusné! Rýchlo si ich obľúbite nielen vďaka ich kvalite, ale aj vďaka ich elegancii. Na nič sa nehrajú. Nepotrebujú sa predvádzať, ani naparovať. Sú prirodzené. Sú svoje. Módne, klasické i športové. Na každodenné nosenie do práce aj k slávnostným príležitostiam. Hlavné je, že sa s nimi budete cítiť skrátka dobre. Stanú sa neoddeliteľnou, spoľahlivou a úplne samozrejmou súčasťou vašej ruky.

VYBERTE SI


Šperky Tommy Hilfiger

 

Originalita, krása a jednoduchosť vás poteší aj u šperkov Tommy Hilfiger. Vyberte si z radov osobitých náramkov, náušníc a príveskov. Na svoje si prídu dámy aj páni.

VYBERTE SI


Parfumy Tommy Hilfiger

 

Jemnosť, striedmosť, ale aj individualita, sa prejavujú aj v parfumoch Tommy Hilfiger - ako v tých dámskych, tak aj v pánskych. Voľnosť a sviežosť sú viditeľné hneď na prvé privoňanie. Optimistické kvetinové vône pre ženy a svieže parfumy pre mužov nenechajú nikoho chladným. Ideálne pre všetkých pánov a dámy s vycibreným vkusom.

Nechajte sa rozmaznávať. Siahnite po americkom štýle a nebojte sa mu prepadnúť.